Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Ankieta demograficzna – metryka badania

Metryka badania jest jednym z najważniejszych elementów kwestionariusza ankiety. Dzięki gotowemu wzorowi ankiety demograficznej możesz w szybki sposób stworzyć własne badanie, uzupełniając metrykę badania o własne dodatkowe pytania badawcze. W SurvGo™ ankiety zbierzesz szybko i tanio, korzystając z dostępu do gotowej bazy respondentów w panelu konsumenckim! Zobacz jak zrealizować badanie marketingowe.

Płeć:
Wiek:
Wykształcenie:
Która z poniższych kategorii najlepiej określa Pana/i stan zatrudnienia?
Jaki jest Pana/i dochód netto („na rękę”) w przeliczeniu na osobę w gospodarstwie domowym?
Rodzaj gospodarstwa domowego:
Wielkość miejscowości:
Inne szablony ankiet online
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jak założyć pierwsze badanie ankietowe?

Załóż konto w SurvGo a następnie potwierdź adres e-mail. Po założeniu konta należy zalogować się do systemu a następnie wybrać czy badanie będzie realizowane na próbie własnej czy próbie z panelu. Kolejnym krokiem jest decyzja o samodzielnym stworzeniu ankiety lub skorzystaniu z przykładowego kwestionariusza. Po zatwierdzeniu jednej z opcji przeniesiesz się do tworzenia ankiety gdzie możesz dowolnie tworzyć pytania badawcze.

Dlaczego warto zdecydować się na SurvGo?

SurvGo jako jeden z nielicznych programów do relaizacji ankiet online udostępnia klientą własną baze panelistów. Badania w SurvGo realizowane są więc ekspresowo w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj o skorzystaniu z kodu panel5 w celu uzyskania 5% zniżki na badanie w panelu.

Czy program oferuje możliwość analizy danych?

Oczywiście, SurvGo™ dostarcza narzędzia do analizy zebranych danych. Możesz korzystać z funkcji generowania wykresów, statystyk i innych narzędzi analizy, aby uzyskać głębszy wgląd w wyniki ankiet.

© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin