Dobierz najlepszych pracowników z Testem Kompetencji
Załóż konto demo Test kompetencji Zobacz film

Test kompetencji - Online

Pozyskanie dobrego i wartościowego pracownika nie należy do rzeczy łatwych. Cały proces jest złożony z wielu cząstkowych zadań. Wszystko rozpoczyna się od przejrzenia setek formularzy CV, z których po wybraniu kilku interesujących osób zaprosisz ich na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa taka zwykle nie przynosi tyle informacji - ile chcemy uzyskać o kandydacie. Często na wybór pracownika wpływa w dużej mierze wrażenie jakie na nas wywarł, które w późniejszym czasie okazuje się mylne.

Test kompetencji - Online

W związku z niemiłymi doświadczeniami pracodawców w zakresie rekrutacji na popularności zyskują testy kompetencji. Jest to innowacyjna forma przeprowadzania rekrutacji, która pozwala w bardzo szybki i rzetelny sposób uzyskać kompleksowe informacje na temat posiadanej wiedzy oraz poziomu kompetencji potencjalnego pracownika.

Stworzono kilka modułów, do których przypisano poszczególne kompetencje, tak by kandydat mógł się wykazać w wielu obszarach.

Sprawdź dostępne kompetencje

Zastanawiasz się nad korzyściami?

Oszczędzasz czas
Oszczędzasz czas

Nie warto tracić czasu by przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej. Stworzenie pytań zajmie o wiele mniej czasu. Ponadto zaoszczędzisz stresu kandydatowi, który zwykle towarzyszy mu przy procesie rekrutacji.

Oszczędzasz pieniądze
Oszczędzasz pieniądze

Niweluj koszty, które musiałbyś ponieść w przypadku zatrudnienia nieodpowiedniego pracownika.

Oszczędzasz pieniądze
Zyskujesz idealnego pracownika

Weryfikując kandydata na wielu obszarach otrzymujesz wiarygodny obraz jego umiejętności, wiedzy, a nawet cech osobowości. Testy kompetencji pozwolą wybrać takiego, który najtrafniej wpisze się w Twoje oczekiwania.

Zwiększasz zysk
Zwiększasz zysk

Odpowiedni pracownik na odpowiednim miejscu to duża szansa na rozwój firmy, co w przyszłości przełoży się na zwiększenie jej zysku. Tym samym podnosisz również jakość oferowanych usług.

Biostat. More than statistics
Kontakt

ul. Kowalczyka 17,
44-206 Rybnik

+48 668 300 664
biuro@biostat.com.pl

© Copyright 2020, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone.