Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Przykłady ankiet

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jak skorzystać z przykładowej ankiety?

Aby przeprowadzić badanie z wzoru ankiety należy najpierw zarejestrować się w SurvGo. Następnie zalogować się i wybrać rodzaj przeprowadzanego badania. Gotowe wzory ankiet wyświetlą się po kliknięciu w przycisk o tej samej nazwie.

Czy mogę edytować gotową ankietę?

Znając specyfikę badań każda nasza ankieta jest edytowalna, aby klient mógł na bazie przykładowej ankiety stworzyć narzędzie badawcze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jakie typy badań można przeprowadzić na SurvGo?

SurvGo to system, w którym istnieje możliwość przeprowadzenia szeregu badań marketingowych, badań marki, rynku, badania opinii czy nawet badań medycznych. Wybierając ankietę spośród wielu dostępnych wzorów oferujemy wiele edytowalnych wariantów, które dowolnie mogą Państwo dostosowywać do swojej wizji ankiety, zarówno jeśli posiadają Państwo własną bazę respondentów, jak również wtedy, gdy zachodzi potrzeba skorzystania z bazy naszego panelu. Jeśli natomiast poszukujecie Państwo narzędzia do weryfikacji kwalifikacji swoich pracowników, dobrym rozwiązaniem będzie wybór wzoru z bazy Testów kompetencji.

Jak założyć pierwsze badanie ankietowe?

Aby stworzyć pierwsze badanie należy zarejestrować się w systemie a następnie w kreatorze wybrać typ badania, zależnie od tego czy badanie będzie realizowane na własnej próbie lub w panelu konsumenckim na próbie zewnętrznej. W kolejnym kroku należy utworzyć pytania z dostępnych widgetów. Ostatnim krokiem zależnym od typu badania będzie zaproszenie swoich respondentów lub wybranie próby z panelu konsumenckiego.

© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin