Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Organizacja imprezy firmowej – Przykładowa ankieta

Organizacja imprezy firmowej to czas na zacieśnienie więzi między pracownikami, poprawienie ich satysfakcji oraz dobrej zabawy. W przypadku dużych przedsiębiorstw gdzie organizacja jest utrudniona warto wykorzystać ankietę aby przygotować imprezę, która spodoba się największej ilości pracowników. Zobacz nasz portal o tematyce badań satysfakcji pracowników.

Organizacja imprezy firmowej to czas na zacieśnienie więzi między pracownikami, poprawienie ich satysfakcji oraz dobrej zabawy. W przypadku dużych przedsiębiorstw gdzie organizacja jest utrudniona warto wykorzystać ankietę aby przygotować imprezę, która spodoba się największej ilości pracowników.
Gdzie chciałby Pan/i aby odbywała się impreza firmowa?
Gdzie według Pana/i mogłaby odbyć się taka impreza?
Które z poniższych aktywności chciałby/aby Pan/i zobaczyć na imprezie firmowej?
Czy posiada Pan/i nietolerancje pokarmowe lub stosuje dietę, która wpływa na spożywane produkty? Jeśli tak, proszę wskazać jakie.
Inne szablony ankiet online
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jak pobrać wyniki mojego badania do excela?

Aby pobrać wyniki w formacie excel należy skorzystać z boczego menu. Wejść w wyniki, następnie w przegląd odpowiedzi i skorzystać z przycisku eksport.

Jak stworzyć uproszczony raport badawczy?

Uproszczony raport badawczy można stworzyć w zakładce Wyniki -> Statystyki -> Raport Następnie należy wybrac jakie pytania mają znaleźć się w raporcie oraz jaki wykres im przyporządkować.

Jak mogę udostępnić ankietę respondentom?

Ankietę można udostępnić poprzez generowanie linku, wysyłanie jej za pośrednictwem e-maila lub osadzenie na stronie internetowej. To pozwala na różnorodne metody dystrybucji ankiet w zależności od preferencji.

© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin