Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Ankieta nazwy nowego produktu

Trafiona nazwa nowo wdrażanego produktu na rynek to jeden z filarów sukcesu. Nazwa ma istotny wpływ na powodzenie w sprzedaży oraz rozpoznawalności marki na tle konkurencji. Badanie nazwy nowego produktu to okazja do sprawdzenia, która z proponowanych nazw najbardziej przypadnie grupie docelowej. Często wykorzystywanym elementem w brandingu jest również slogan. Wdrażając nowy produkt na rynek, warto również zweryfikować jego odbiór przez konsumentów. Dzięki naszej gotowej ankiecie w prosty sposób zweryfikujesz dopasowanie nazwy do Twojego produktu. Zobacz jak zrealizować badanie marketingowe.

Nowy innowacyjny produkt na rynku
Szanowni Państwo, dla naszego nowego produktu na rynku [rodzaj produktu] poszukujemy nowe nazwy, która najbardziej trafi w gusta klientów. Twoja opinia jest dla nas ważna, dlatego prosimy o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Proszę określić stopień dopasowania zaprezentowanych nazw do produktu [opis produkty], gdzie 1 – zdecydowanie nieodpowiednia, a 5 – zdecydowanie odpowiednia
  Zdecydowanie nieodpowiednia Raczej nieodpowiednia Trudno powiedzieć Raczej odpowiednia Zdecydowanie odpowiednia
Nazwa 1
Nazwa 2
Nazwa 3
Który z przedstawionych sloganów najlepiej pasuje do naszego produktu?
Płeć
Wiek
Dochody netto na osobę w gospodarstwie domowym
Jaki jest Pana/i status zawodowy?
Inne szablony ankiet online
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Co otrzymam zakupując konsultację merytoryczną ankiety?

Konsultacja merytoryczna ankiety pozwala na konsultację przygotowanego już wcześniej kwestionariusza. Konsultacja tego rodzjau odbywa się telefonicznie bądź mailowo. Nasi specjaliści posłużą Ci radą, zaproponują zmiany czy nawet dodatkowe pytania do ankiety.

Co to jest uproszczony raport badawczy?

Uproszczony raport badawczy pozwala na szybszą analize danych. W zakładce statystyk można wygenerowac taki raport. Zawiera on wykresy oraz tabele z wynikami badań.

Czy mogę zaplanować przypomnienia dla respondentów, którzy jeszcze nie wypełnili ankiety?

Tak, w programie do ankiet SurvGo™ można planować automatyczne przypomnienia dla respondentów, którzy jeszcze nie wypełnili ankiety, aby zwiększyć wskaźnik ukończenia.

© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin