Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Ankieta Exit Interview

Jest wiele powodów, przez które pracownicy zmieniają swoją pracę. Za pomocą ankiety Exit Interview zdobędziesz cenne informacje, co było źródłem podjęcia ich decyzji. Ponadto poznasz ich opinie o aspektach funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz ich dalsze możliwości rozwoju. Zadbaj o pozytywne zakończenie współpracy i przeprowadź badanie Exit Interview z pracownikiem! Sprawdź nasz case na podstawie przeprowadonej ankiety Exit Interwiev.

Dziękujemy za naszą współpracę
Dziękujemy za naszą współpracę. W związku z podjętą decyzją o odejściu z naszej firmy chcielibyśmy poznać Twoją opinię o nas. Dzięki uzyskanym odpowiedziom będziemy mogli stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracodawcom. Prosimy o szczere odpowiedzi i poświęcenie 5 minut na wypełnienie ankiety. Jest ona w pełni anonimowa i wykorzystywana tylko przez dział kadr. Dziękujemy za poświęcony czas. Dział Kadr [nazwa firmy]
W jakim dziale nasze firmy pracowałeś?
Jaki jest Twój staż pracy w naszej firmie?
Jaki był rodzaj Twojego stanowiska?
Jaki były główne powody decyzji o odejściu? Prosimy o wskazanie maksymalnie 3 najistotniejsze powody.
Prosimy o wskazanie również czy inne niżej przedstawione czynniki miały wpływ na Pan/i decyzję?
Czy przed podjęciem decyzji o zmianie pracy próbował/a Pan/i zmienić stanowisko wewnątrz firmy lub porozmawiać z przełożonym/działem kadr?
Jakie działania podjął Pana/i przełożony, aby zachęcić do pozostania w naszym zespole?
Czy poleciłby Pan/i naszą firmę, jako miejsce pracy dla Pana/i bliskich lub znajomych?
Zdecydowanie nie
Zdecydowanie nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Zdecydowanie tak
Zdecydowanie tak
Czy jest coś co moglibyśmy zrobić lepiej, aby być lepszym miejscem pracy?
Inne szablony ankiet online
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy mogę samodzielnie zaprojektować ankietę?

Tak, w SurvGo możesz skorzystać z szablonów ankiet ale są one opcją dodatkową. Jeśli chcesz założyć własne badanie możesz skorzystać z kilkunastu widgetów pytań pozwalających na stworzenie dowolnego kwestionariusza.

Dlaczego warto wybrać program SurvGo?

SurvGo to program do realizacji ankiet online wspomagający badacza na każdym etapie. Narzędzie do tworzenia kwestionariusza składa się z kikunastu widgetów pytań pozwalających na całkowitą dowolność. Wybierając SurvGo możesz zdecydować czy przeprowadzisz badanie na własnej próbie badawczej czy skorzystasz z panelistów Badanie-Opinii.pl.

Jakie są główne funkcje programu do ankiet SurvGo™?

Program dostarcza szereg funkcji, w tym możliwość projektowania różnych typów pytań, publikowania ankiet, zbierania odpowiedzi od respondentów, analizowania danych, generowania raportów oraz monitorowania postępu w czasie rzeczywistym.

© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin