Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Sondaż polityczny

Sondaż polityczny jest wartościowym narzędziem, ponieważ pozwala na badanie preferencji i opinii społeczeństwa w kwestiach politycznych. Daje to politykom i partiom możliwość lepszego zrozumienia nastrojów społecznych i dostosowania swojej strategii oraz programu do oczekiwań wyborców. Zobacz jak zrealizować badanie marketingowe.

Jak ocenia Pan/i swoje przekonania gospodarcze?
Jak ocenia Pan/i swoje przekonana polityczne?
Czy brałeś udział w ostatnich wyborach?
Czy weźmie Pan/i udział w następnych wyborach?
Jeśli jutro odbyłyby się wybory, w których musiałby/a Pan/i wziąć udział na kogo oddałby/a Pan/i głos?
Inne szablony ankiet online
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Na jaki czas można wykupić subskrypcję?


Mamy do wyboru dwie opcje: subskrypcję na okres jednego miesiąca lub na cały rok. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję na 12 miesięcy, będziesz mógł rozwiązać umowę jedynie w przypadku wystąpienia jednego z określonych wyjątków opisanych w Regulaminie serwisu.
 

Czy SurvGo odpowiada za dane ankietowanych?

Tak, jako platforma SurvGo, jesteśmy odpowiedzialni za odpowiednie przechowywanie danych ankietowanych w naszych bazach danych i wynikach. Jednak, jeśli chodzi o importowane bazy danych, należy pamiętać, że to Państwo ponoszą odpowiedzialność za legalne pozyskanie tych danych.

Czy można testować system SurvGo?

Oczywiście, zakładając konto możesz bezpłatnie testować wszystkie funkcje dostępne w programie przez okres 14 dni. Po upływie tego czasu będziesz nadal mieć dostęp do utworzonej ankiety i jej specyfikacji, ale aby przeprowadzić badanie, będziesz musiał wykupić subskrypcję lub zlecić badanie za pośrednictwem panelu.

 

© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin