Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Badanie rynku telefonów

W obecnych czasach posiadanie telefonu jest coraz bardziej konieczne. Zbadaj rynek telefonów komórkowych i sprawdź zwyczaje respondentów. Zobacz jak zrealizować badanie marketingowe.

Płeć
Wiek
Dochody netto na osobę w gospodarstwie domowym
Miejsce zamieszkania
Jaki jest Pana/i status zawodowy?
Jakiej marki jest Pana/i telefon?
Proszę podać przybliżoną wartość Pana/i telefonu.
Jak często wymienia Pan/i swój telefon?
Jak często korzysta Pan/i z podanych akcesoriów?
  Codziennie Kilka razy w tygodniu Raz w tygodniu Kilka razy w miesiącu Raz w miesiącu Rzadziej Nie korzystam
Słuchawki bezprzewodowe
Słuchawki przewodowe
Powerbank
Smartwatch
Co zrobi Pan/i z aktualnym telefonem po zakupie nowego?
Inne szablony ankiet online
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jak długo trwa przeprowadzenie badania rynku telefonów?

Czas trwania badania rynku może być uzależniony od wielu czynników, w tym od sposobu zbierania odpowiedzi od respondentów. W przypadku korzystania z platformy SurvGo, istnieją dwie główne opcje: zbieranie odpowiedzi od własnych respondentów (poprzez subskrypcję) lub skorzystanie z respondentów panelu badania opinii (poprzez zakup badania w panelu). Wybór między tymi dwoma opcjami może mieć wpływ na czas trwania badania oraz koszty. Badanie za pośrednictwem własnych respondentów może być bardziej elastyczne pod względem harmonogramu, ale może zająć więcej czasu na zebranie odpowiedniej liczby ankiet. Z drugiej strony, skorzystanie z respondentów panelu badanie opinii może przyspieszyć proces zbierania danych, ale może wiązać się z wyższymi kosztami.

Czy istnieje możliwość zakupu gotowej ankiety w SurvGo?

W SurvGo dostępne są gotowe wzory ankiet, które klienci mogą wykorzystać do przeprowadzenia swoich badań. Dodatkowo, nasz zespół specjalistów oferuje opcję konsultacji w zakresie narzędzi badawczych. Dzięki temu możemy pomóc w dostosowaniu narzędzi do konkretnych potrzeb badawczych i zapewnić wsparcie w procesie realizacji badań.

Czy jeśli wybiorę gotową ankietę, będę mógł dowolnie edytować jej treść?

Oczywiście! Po wyborze jednego z naszych wzorów ankiet, masz pełną swobodę w edytowaniu treści. Możesz dowolnie modyfikować pytania, a nawet usuwać i dodawać nowe pytania według swoich potrzeb. Nasza platforma SurvGo umożliwia elastyczną edycję ankiet, abyś mógł dostosować je do konkretnych celów badawczych i preferencji.

© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin