Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!
Spis treści
Kioski ankietowe - Jak poznać opinie klientów zaraz po zakupie?   Uzyskaj opinię od razu po zakupie! Czym jest wskaźnik NPS Stwórz markę, a nie tylko produkt Jak przeprowadzić badanie satysfakcji klienta w punkcie usługowym

Kioski ankietowe - Jak poznać opinie klientów zaraz po zakupie?
 

Uzyskaj opinię od razu po zakupie!

Poznanie opinii klienta jest kluczowym czynnikiem pozwalającym na zwiększenie zysków ze sprzedaży. W obecnych czasach rozwiniętej konkurencji, zapewnienie najwyższej jakości usług i proaktywność gwarantują utrzymanie swojej pozycji na rynku i ewentualny dalszy rozwój. Jak więc uzyskać opinie klientów od razu, nie ponosząc ogromnych kosztów? Takim rozwiązaniem są kioski ankietowe, które można umieścić w dowolnym miejscu w swoim punkcie usługowym. Pozwalają one uzyskać informację od bardzo dużej grupy klientów, w szybki i zautomatyzowany sposób oraz przede wszystkim nie ponosząc wysokich kosztów. Kioski ankietowe to także atrakcyjne rozwiązanie. Przyciągają one swoim wyglądem uwagę klientów, dzięki czemu wzrośnie również chęć wyrażenia swojej opinii przez konsumenta. Dlaczego warto jeszcze skorzystać z kiosków ankietowych?

 • Interaktywność rozwiązania – klient samodzielnie wypełnia ankietę. Nie musisz więc poświęcać znaczącej uwagi na ten proces. W pierwszym kroku klient ocenia za pomocą 1 kliknięcia swój poziom zadowolenia na przykuwającej oko grafice. W zależności od udzielonej odpowiedzi, klientowi może wyświetlić się dodatkowe pytanie. Zyskujesz dzięki temu możliwość szybkiej, intuicyjnej, spersonalizowanej ankiety. A przede wszystkim w ciekawy dla klienta sposób.
 • Nowoczesne rozwiązanie – w dzisiejszych czasach klienci mają dość drukowanych i długich ankiet papierowych. Telefony od ankieterów również nie zawsze są mile widziane. Dzięki kioskom ankietowym zyskasz możliwość realizacja badania w oparciu o nowoczesny i markowy tablet oraz możliwość ankietyzacji wielu punktów usługowych na raz.
 • Wyniki w czasie rzeczywistym – w odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań zyskasz możliwość zobaczenia wyników od razu, ze wszystkich dostępnych urządzeń. W systemie uzyskasz również dostęp do rozbudowanych statystyk.

 

Oferta kiosków ankietowych

 

Czym jest wskaźnik NPS

NPS to wskaźnik umożliwiający najszybszą weryfikację lojalności i satysfakcji klientów. Wystarczy jedno pytanie, aby zweryfikować zadowolenie klienta ze świadczonej usługi, uzyskanie opinii, a także sprawdzenie, którzy klienci polecają Twoje produkty i usługi. Dzięki specyficznej budowie wskaźnika NPS, jego realizacja nie zniechęca niezadowolonych klientów do udzielenia opinii i pomaga uzyskać nam niezbędny feedback od każdego typu klienta. Wskaźnik NPS to nie tylko sam wynik. Umiejętnie stosowany pozwala na uzyskanie wielu danych empirycznych. Zazwyczaj jest on stosowany w skali 10 punktowej, choć zastosowanie znajdują również skale 3 i 5 –stopniowe.

 

Wskaźnik NPS

 

Obliczenie uzyskanego wyniku ze wskaźnika NPS jest niezwykle proste i polega na odjęciu odsetka krytyków marki od promotorów. Wynikiem dobrym jest uzyskanie rezultatu w przedziale od 0% do 50%. Jeśli uzyskałeś wyniki do 70%, to jest to już poziom doskonały. Rezultat powyżej 70 nazywa się klasą na poziomie światowym, bo tylko nieliczne marki potrafią uzyskać taki wynik. Uzyskanie wyniku ujemnego to z kolei istotny sygnał do niezwłocznego wdrożenia działań naprawczych. Brak reakcji w przypadku ujemnego poziomu lojalności klientów skutkować może utratą klientów, a w konsekwencji znaczących problemów z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

 

Zobacz wskaźnik NPS

 

Stwórz markę, a nie tylko produkt

Wskaźnik NPS to wyznacznik rozwoju Twojej marki. Takie marki jak Harley Davidson, Apple, czy Sony od lat nie tylko osiągają ogromne zyski, ale również ogromną rzeszę zadowolonych i lojalnych klientów. W każdej ze swoich grup docelowych mają swoich ambasadorów, kreując odpowiedni wizerunek. Ty również możesz zyskać dostęp do podobnych możliwości! W naszym innowacyjnym programie do ankiet  uzyskasz dostęp do rozbudowanego panelu statystyk. Znajdziesz w nich rozkład odpowiedzi, krzyżowanie pytań, czy zautomatyzowane raporty badawcze. Odpowiednia analiza danych i prawidłowe wyciągnięcie wniosków to klucz do sukcesu na rynku. Dzięki odpowiedniej analizie danych empirycznych możesz:

 • Ulepszyć opiekę posprzedażową
 • Dostosować produkt do grupy docelowej
 • Monitorować opinię klientów
 • Spojrzeć na swój produkt z perspektywy klienta
 • Uzyskać przewagę konkurencyjną
 • Zrozumieć potrzeby poszczególnych grup docelowych
 • Opracować strategię remarketingu

 

Zobacz ofertę badań marketingowych

 

Jak przeprowadzić badanie satysfakcji klienta w punkcie usługowym

Badanie satysfakcji klientów za pomocą kiosków ankietowych to idealne rozwiązanie zarówno dla punktów usługowych, sklepów, restauracji, jak i punktów medycznych. To narzędzie pozwalające na tworzenie ankiet w kreatorze online, natychmiastowe przesyłanie wyników oraz realizację badania na wielu urządzeniach jednocześnie. Dlatego rozwiązanie jest dostosowane zarówno do potrzeb małych przedsiębiorców, jak i dużych sieci handlowych. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają umieszczenie go w dowolnym miejscu, np. przy kasach, wyjściu ze sklepu, czy przejściach w galerii handlowej. Za pomocą kiosków ankietowych zrealizujesz ankietyzację jednorazowe, jak i cykliczne. Pełna automatyzacja rozwiązania to gwarancja kompleksowej realizacji badania.

Przeprowadzenie w  badania NPS za pomocą kiosków ankietowych to gwarancja:

 • Dostarczenia funkcjonalnych kiosków z nowoczesnymi tabletami!
 • Markowych tabletów o rozdzielczości ekranu 1920x1200 pikseli, z dobrą czytelnością nawet w pełnym słońcu.
 • Zabezpieczenia urządzeń przed kradzieżą oraz własnego połączenia urządzeń z siecią internetową.
 • Dostarczenia, instalacji i odbioru urządzeń.
 • Pełnego wsparcia technicznego i opieki merytorycznej.
 • Wysokości kiosku ankietowego dostosowanego do średniej wysokości Polaków.
 • Dostęp do profesjonalnego programu ankietowego z wynikami w czasie rzeczywistym.
 • Najkorzystniejszych kosztów realizacji badania na rynku!

 

Zobacz poradnik Case study

 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Gdzie można znaleźć faktury za zrealizowane badania?

Dokumenty przechowywane są w zakładce “Faktury”.

Co mogę zrobić jeśli nie mam ankiety, a chce przeprowadzić badanie?

Napisz do nas na biuro@survgo.com! Co prawda program stworzyliśmy do samodzielnej koordynacji badania od samego stworzenia ankiety, jednak jeśli potrzebujesz w tym zakresie pomocy, chętnie Ci pomożemy.

Dlaczego kioski ankietowe są tak popularne?

Kioski ankietowe rosną na popularności ze względu na swoją wygodę i dostępność w miejscach publicznych, umożliwiając szybkie i anonimowe udzielanie odpowiedzi na pytania ankietowe przez użytkowników. Dodatkowo, pozyskanie opinii i danych od klientów w czasie rzeczywistym umożliwia organizacjom szybkie reagowanie na potrzeby i preferencje swojej grupy docelowej.

Tagi

badanie satyfsakcji Pozostałe
© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin