Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Jak zamówić badanie w panelu

Program do ankiet online SurvGo™ umożliwia w prosty sposób realizację dowolnego badania ankietowego na gotowej bazie respondentów. W SurvGo™ zrealizujesz prosto i szybko badanie rynku, badanie marketingowe, czy badanie opinii. Stwórz swoją pierwszą ankietę w panelu konsumenckim już dziś!

1
Krok
Wybierz Panel Konsumencki
 • Wybierz opcję „Panel konsumencki” w oknie głównym programu

Wybierając opcję Panel konsumencki możesz zrealizować badania na gotowej bazie respondentów. Koszt badania jest wyliczany w zależności m.in. od liczby pytań i wielkości próby badawczej.

Wybierz Panel Konsumencki
2
Krok
Stwórz badanie
 • Wpisz tytuł badania i wygeneruj ankietę.

Wygenerowanie badania w trybie Panel Konsumencki nie zmniejsza liczby dostępnych badań w ramach subskrypcji na badania ankietowe i stanowi osoby rodzaj produktu, rozliczany za poszczególne badanie.

Stwórz badanie
3
Krok
Stwórz pytania
 • Skorzystaj z opcji „Dodaj pytanie”.

Stwórz pytania w ankiecie korzystając z widgetów pytań dostępnych liście w opcji „Dodaj pytanie”. Pytania możesz dodawać na różnych stronach ankiety (tworząc dodatkowe) oraz zmieniać kolejność pytań.

Stwórz pytania
4
Krok
Przejdź do zamówienia badania
 • Skorzystaj z opcji „Zapisz i zamów badanie w panelu konsumenckim”.

Przejdź do zamówienia w panelu konsumenckim. Po naciśnięciu przycisku pojawi się okno potwierdzające chęć do złożenia zamówienia badania. W kolejnym kroku zobaczysz również koszt realizacji.

Przejdź do zamówienia badania
5
Krok
Ustal wielkość próby
 • Określ wielkość próby.
 • Sprawdź cenę badania.

Ustal wielkość próby, a więc liczbę ankiet do zebrania. Możesz wybrać wielkość próby od 10 do 1000 ankiet. Po prawej stronie ekranu widnieje również aktualna cena badania. Będzie się ona aktualizować w zależności od wybieranych opcji podczas zamawiania usługi. Cenę badania możesz również zmienić dodając lub odejmując pytania (wróć wtedy do „Ankieta” przez lewe menu na ekranie).

Ustal wielkość próby
6
Krok
Zdecyduj, czy chcesz ustalić charakterystykę próby badawczej
 • Ustaw ręcznie charakterystykę lub zrealizuj badanie bez próby badawczej.

Ustawiając ręcznie próbę badawczą możesz zdecydować jacy respondenci wezmą udział w badaniu. Umożliwia to precyzyjniejsze dotarcie do grupy docelowej. Jeśli nie skorzystasz z tej opcji w badaniu wezmą udział losowi respondenci.

Zdecyduj, czy chcesz ustalić charakterystykę próby badawczej
7
Krok
Wybierz czynniki
 • Wybierz czynniki do próby badawczej.

Jeśli chcesz ustawić próbę badawczą, wybierz czynniki do niej. W cenie badania możesz wybrać 2 czynniki, a wybór trzeciego czynnika zwiększy koszt badania o 10%. Możesz wybrać maksymalnie 3 czynniki spośród 5.

Wybierz czynniki
8
Krok
Ustal proporcje czynników
 • Dobierz charakterystykę próby ustalając proporcje w poszczególnych opcjach.

Jeśli chcesz ustawić charakterystykę próby badawczej, musisz określić liczbę poszczególnych przedziałów w wybranych czynnikach. Suma w każdym z czynników musi być taka sama jak wielkość próby określona w wcześniejszym kroku. Zaleca się równy podział respondentów w poszczególnych czynnikach. Możesz jednak ustalić inne proporcje w poszczególnych czynnikach pamiętając, że może to jednak wydłużyć czas realizacji badania (im trudniejsza próba badawcza, tym badanie może być realizowane dłużej).

Ustal proporcje czynników
9
Krok
Zamów usługi dodatkowe
 • Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy profesjonalnie pomogą Ci w Twoim projekcie badawczym.

Spośród opcji dodatkowych możesz wybrać kodowanie ankiety (pomożemy Ci stworzyć i poprawić pytania w ankiecie), konsultację merytoryczną (pomożemy w stworzeniu pytań, które pozwolą zrealizować Twój cel badawczy), weryfikację odpowiedzi („wyczyścimy” bazę udzielonych odpowiedzi otwartych), opracowanie obliczeń statystycznych w formacie Excel (rozkład, krzyżowania oraz różnice istotne statystycznie) lub opracowanie dedykowanego raportu badawczego (format Word lub PowerPoint).

Zamów usługi dodatkowe
10
Krok
Wypełnij formularz zamówienia
 • Po naciśnięciu przycisku „Dalej” uzupełnij formularz zamówienia.
 • Możesz skorzystać z możliwości wyboru terminu rozpoczęcia badania.
 • Wpisz kod rabatowy jeśli go posiadasz.

Uzupełnij formularz zamówienia o niezbędne dane do faktury. Na tym etapie możesz również ustalić termin rozpoczęcia badania (domyślnie rozpoczniemy po opłaceniu i zaakceptowaniu badania) i wpisać kod rabatowy. Standardowo badania uruchamiamy w dni robocze.

Wypełnij formularz zamówienia
11
Krok
Zamów i zapłać za badanie w panelu konsumenckim
 • Zaakceptuj wymagane zgody i regulamin usługi.
 • Opłać usługę w kolejnym kroku.
 • Poczekaj na moderację ankiety.
 • Śledź wyniki w czasie rzeczywistym.

Zwróć uwagę na wyświetlaną cenę badania i finalnie zaakceptuj wymagane zgody. Po naciśnięciu „Zamawiam z obowiązkiem zapłaty” będziesz mieć możliwość opłacenia usługi płatnościami online (przez PayU) lub za pomocą wygenerowanego dokumentu przelać płatność na podane konto. Po opłaceniu usługi nasi eksperci zweryfikują ankietę i rozpoczną badanie. Po opłaceniu usługi zostanie również wygenerowana faktura VAT.

Zamów i zapłać za badanie w panelu konsumenckim
© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin