Promocja SurvGo
Zyskaj 5% rabatu na badanie w panelu badawczym!
panel5
Załóż konto już dziś!

Zakup subskrypcji

W programie do ankiet online SurvGo™ zrealizujesz badania ankietowe zarówno na własnej bazie respondentów, jak i wśród ankietowanych w naszym autorskim panelu konsumenckim. Zyskujesz możliwość realizacji każdego rodzaju badania w jednym intuicyjnym oprogramowaniu. Zrealizuj już dziś badanie rynku, badanie marketingowe, badanie marki, czy badanie satysfakcji klientów!

1
Krok
Skorzystaj z przycisku „Kup subskrypcję”
  • Aby zakupić subskrypcję skorzystaj z przycisku widocznego w dolnym lewym rogu ekranu Twojego komputera.

Pamiętaj, że zakup subskrypcji jest potrzebny do realizacji badań ankietowych na własnej bazie respondentów lub przeprowadzania testów kompetencji. Jeśli chcesz zrealizować badanie na gotowej bazie respondentów z naszego panelu badawczego nie kupuj subskrypcji, tylko skorzystaj z opcji „Panel konsumencki” w wyborze badania (badania w Panelu konsumenckim nie wymagają subskrypcji i są indywidualnie wyceniane od każdego badania).

Skorzystaj z przycisku „Kup subskrypcję”
2
Krok
Wybierz subskrypcję
  • Wybierz typ subskrypcji, którą potrzebujesz klikając na odpowiednie okienko.

Wskaż odpowiedni typ subskrypcji klikając na badania ankietowe lub test kompetencji.

Wybierz subskrypcję
3
Krok
Wybierz odpowiedni pakiet
  • Zapoznaj się z dostępnymi pakietami.
  • Zweryfikuj swoje potrzeby badawcze i wybierz pakiet na podstawie limitów w subskrypcji.

Dostępne subskrypcje różnią się między sobą liczbą dostępnych badań i liczbą respondentów (ankiet), które można zebrać w każdym badaniu. Pozostała funkcjonalność kont jest jednakowa dla wszystkich pakietów w danym rodzaju subskrypcji.

Wybierz odpowiedni pakiet
4
Krok
Wybierz okres rozliczeniowy
  •  Wybierz miesięczną lub roczną subskrypcję.

Gdy wybierzesz już odpowiedni pakiet, wskaż preferowany okres rozliczeniowy. W tym miejscu możesz również wpisać swój kod rabatowy jeśli go posiadasz.

Wybierz okres rozliczeniowy
5
Krok
Uzupełnij dane do zamówienia
  • Uzupełnij formularz zamówienia.

Uzupełniając formularz zamówienia możesz zamówić usługę zarówno jako firma, jak i jako klient prywatny. Formularz zamówienia pozwala również podać inne dane do faktury (np. gdy jesteś pracownikiem firmy i zamawiasz w jej imieniu usługę).

Uzupełnij dane do zamówienia
6
Krok
Zamów badanie
  • Zaakceptuj regulamin i wymagane zgody.
  • Zamów badanie.

Zamów badanie akceptując zgody i naciskając przycisk. W kolejnym kroku będziesz mieć możliwość pobrania dokumentu płatności (do samodzielnego przelewu na wskazane konto) lub za pomocą szybkich płatności online (PayU). Po opłaceniu usługi aktywujemy subskrypcję i prześlemy Ci fakturę 

Zamów badanie
© Copyright 2024, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Regulamin