Program do ankiet Ankiety online CAWI

  • Gotowe szablony badawcze
  • Intuicyjny kreator badań
  • Wiele form ankietyzacji: SMS, online, urządzenie mobilne, telefoniczne
  • Funkcje na życzenie, m.in. badania click tracking
  • Dobierz próbę z ogólnopolskiego panelu - wyniki już w 24h!
    z ogólnopolskiego panelu badanie-opinii.pl NEW !
Poznaj program do badań ankietowych
Dostosuj badanie ankietowe do swoich potrzeb
Wygląd ankiety

Oprogramowanie do ankietyzacji umożliwia dostosowanie struktury i wyglądu badania do preferencji użytkowników. Nasza aplikacja jak i kwestionariusze są w pełni responsywne i dostępne na urządzenia mobilne.

Forma ankietyzacji

Zaletą naszego systemu do ankietyzacji jest bogata liczba form przeprowadzenia badania. Aplikacja umożliwia zarówno ankietyzację sms, online, w wersji papierowej, czy poprzez profesjonalne studio telefoniczne.

Dostosuj badanie ankietowe
Logika badania

Oprogramowanie pozwala na tworzenie reguł przejścia, pytania warunkowe i ukryte jak i inne elementy logiki. Zawiera również moduł próby czy rozbudowane ustawienia badania.

Kreator i szablony badania

W SurvGO stworzysz zarówno badanie na podstawie dostępnego szablonu badawczego jak i stworzysz własne, korzystając z intuicyjnego kreatora badań. Rozwiązanie oparte o technologię drag & drop, dzięki któremu edycja pytań w kwestionariuszu jest prosta i szybka.

Logika badania
Mnogość ustawień

Duże możliwości dostosowania badania do swoich potrzeb gwarantuje, że oferowane rozwiązanie jest komplementarne. Dzięki niemu przeprowadzisz zarówno badania opinii, satysfakcji klienta, badania rynku i wiele, wiele więcej!

Zautomatyzowane raporty

Nasze rozwiązanie oferuje możliwość generowania zautomatyzowanego raportu po zakończeniu badania. Wygenerujesz za pomocą jednego kliknięcia wykresy i tabele wyników badania do formatu MS Word. Zaoszczędzisz więc czas i ułatwisz sobie dalszą analizę danych.

Mnogość ustawień
Dostosuj badanie ankietowe do swoich potrzeb
Badania Satysfakcji
Klientów
Sprawdź czy Twoi klienci są zadowoleni z realizowanej usługi. Zweryfikuj które grupy klientów są zagrożone odejściem. Podnieś poziom zadowolenia klientów i wprowadź działania naprawcze na podstawie uzyskanych wniosków badawczych.
Badania opinii
Poznaj opinię respondentów w badanych obszarach lub przeprowadź swój sondaż.
Badania rynku
Zweryfikuj zainteresowanie wdrażanym produktem lub jego cechami funkcjonalnymi. Sprawdź opinię o zaprojektowanym opakowaniu czy budowanym wizerunku marki.
Badania Standardów
Obsługi
Przeprowadź badanie, które umożliwi Ci weryfikację sposobu obsługi klientów przez pracowników oraz stosowania się ich do określonych procedur czy oczekiwanych zachowań.
Badania Jakości
Usług
Oceń czy poziom realizowanej obsługi jest zgodny z wytyczonymi standardami. Przekonaj się w jakich obszarach obsługi klienta należy dokonać zmian a jakie stanowią istotny filar w procesie obsług klienta.
Badania Opinii
Klientów
Poznaj opinię grupy docelowej odnośnie oferowanych produktów. Sprawdź potrzeby swoich klientów i zaspokój ich potrzeby. Pozwoli Ci to osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku.
Badania Satysfakcji
Pacjentów
Oceń responsywność personelu medycznego na potrzeby pacjentów. Sprawdź jakość świadczonych usług oraz zadowolenie pacjentów. Zweryfikuj świadczenia usług zgodnie z procedurami medycznymi.
Badania Lojalności
Klientów
Zobacz jak bardzo klienci utożsamiają się z Twoją marką. Przekonaj się jak zapewnić jeszcze większą ich lojalność i pozwól im zostać ambasadorami Twojej marki!
Śledź na bieżąco wyniki realizowanych badań!
Korzystaj z intuicyjnego programu do ankietyzacji, wykonując badania szybko, efektywnie i w przystępnej cenie.
Śledź na bieżąco wyniki
Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dr Monika Jaremków
Dr Monika Jaremków
Dyrektor ds. badań
badania@biostat.com.pl
Tel.: +48 666 068 671
Biostat. More than statistics
Kontakt

ul. Kowalczyka 17,
44-206 Rybnik

(+48) 533 035 125
biuro@survgo.com

© Copyright 2021, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone.