Załóż konto Test kompetencji Zobacz film

Test kompetencji - Online

Pozyskanie dobrego i wartościowego pracownika nie należy do rzeczy łatwych. Cały proces jest złożony z wielu cząstkowych zadań. Wszystko rozpoczyna się od przejrzenia setek formularzy CV, z których po wybraniu kilku interesujących osób zaprosisz ich na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa taka zwykle nie przynosi tyle informacji - ile chcemy uzyskać o kandydacie. Często na wybór pracownika wpływa w dużej mierze wrażenie jakie na nas wywarł, które w późniejszym czasie okazuje się mylne.

Test kompetencji - Online

W związku z niemiłymi doświadczeniami pracodawców w zakresie rekrutacji na popularności zyskują testy kompetencji. Jest to innowacyjna forma przeprowadzania rekrutacji, która pozwala w bardzo szybki i rzetelny sposób uzyskać kompleksowe informacje na temat posiadanej wiedzy oraz poziomu kompetencji potencjalnego pracownika.

Stworzono kilka modułów, do których przypisano poszczególne kompetencje, tak by kandydat mógł się wykazać w wielu obszarach.

Sprawdź dostępne kompetencje
Test kompetencji film
Pobierz prezentację

Zastanawiasz się nad korzyściami?

Oszczędzasz czas
Oszczędzasz czas

Nie warto tracić czasu by przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej. Stworzenie pytań zajmie o wiele mniej czasu. Ponadto zaoszczędzisz stresu kandydatowi, który zwykle towarzyszy mu przy procesie rekrutacji.

Oszczędzasz pieniądze
Oszczędzasz pieniądze

Niweluj koszty, które musiałbyś ponieść w przypadku zatrudnienia nieodpowiedniego pracownika.

Oszczędzasz pieniądze
Zyskujesz idealnego pracownika

Weryfikując kandydata na wielu obszarach otrzymujesz wiarygodny obraz jego umiejętności, wiedzy, a nawet cech osobowości. Testy kompetencji pozwolą wybrać takiego, który najtrafniej wpisze się w Twoje oczekiwania.

Zwiększasz zysk
Zwiększasz zysk

Odpowiedni pracownik na odpowiednim miejscu to duża szansa na rozwój firmy, co w przyszłości przełoży się na zwiększenie jej zysku. Tym samym podnosisz również jakość oferowanych usług.

Wypełnij test online - sprawdź jak działa!
biostat-logo
Dane kontaktowe

Siedziba
ul. Kowalczyka 17, 44-206 Rybnik

Biuro w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 96,
Warszawa 00-807

+48 32 42 21 707,
+48 668 300 664
+48 32 44 08 564
biuro@biostat.com.pl

© Copyright 2018, SurvGoTM, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Test kompetencji